Hayatımızı Kolaylaştıran Çözümler; Tiny Miny

  • 29 Ocak 2016
  • 0
Evrim

 

Çocukla seyahatin en zor kısmı seyahat öncesi bavulu hazırlamak. Çoğu zaman çocuklar için yanımıza almamız gerekenler listesi kendimiz için yanımıza aldıklarımızın kat kat fazlası oluyor. Kıyafetler, yedekler, yedeklerin yedekleri, ay bunu da alalım belki lazım olur diye diye o bavullar, çantalar dolar da dolar. Asıl en büyük zahmet oto koltuğunu ve çocuk arabasını taşımak.

En son 2 çocukla seyahat ettiğimde, çocuk arabasını iterken bir yandan da bavulları taşımakta o kadar zorlandım ki daha yolculuğa çıkamadan enerjimi tüketmiştim. Kuzey kardeşini iterken bavulları taşımak bana kaldı. Ya yaşları birbirine yakın 2 çocuğum olsaydı ne yapardım diye düşünmeden edemedim. Şimdi sizi bu derde derman olacak yeni bir hizmetle tanıştıracağım TinyMiny!


Artık yanımızda oto koltuğu ya da bebek arabası taşımamıza gerek yok! www.tinyminy.com üzerinden ihtiyacınız olan ürünü seçerek gideceğiniz havaalanına iniş yaptıktan sonra teslim alıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz, seyahatiniz bittiğinde yine havaalanına teslim ediyorsunuz. Günlük olarak kiraladığınız taşıma ürünleri sayesinde çok büyük bir yükten kurtulmuş oluyorsunuz.  Benim bu hizmetten haberim olduğunda ilk aklıma gelen ürünlerin temizliği oldu. Çünkü daha önce hem yurtiçi hem yurtdışı seyahatlerimde araba kiraladığımız yerden oto koltuğu da kiralamıştık ve gerçekten o kadar kirliydi ki kullanamadık.
TinyMiny her ürünü teslim etmeden buharla ve çocuklara zararlı kimyasal içermeyen ekolojik ürünlerle temizleniyor ve kiralama da tek kullanımlık kılıf da veriliyormuş.

Seyahat ederken kendi oto koltuğu ve arabamızı yanımızda taşımanın bir diğer sıkıntılı yanı da maalesef bagaja verilen ürünler kimi zaman zarar görebiliyor. En son çocuklarla gittiğimiz Almanya Legoland seyahatinde de uçaktan indikten sonra 45 dk bebek arabasını almak için beklediğimizi ve ne kadar zorlandığımızı da hatırlıyorum. Şimdi TinyMiny sayesinde bunların hiç birini yaşamadan çok rahat seyahat edebilecek olduğumu, bir sürü fazladan eşyayı taşımak zorunda olmadığımı bilmek gerçekten harika. 

Şuanda İstanbul Atatürk Havalimanı'nda aktif olan TinyMiny Bebek Arabası ve Otokoltuğu kiralama hizmeti çok yakında Bodrum, Antalya, İzmir havaalanlarında da aktif olacak. Ayrıca illaki ürünleri havaalanından almak zorunda değilsiniz öğrendiğimize göre anlaşmalı kargo şirketiyle adresinize de gönderiyorlar yine geri teslim ederken kargoyla geri göndermek mümkün

Annelerin hayatını kolaylaştıracak, üzerimizden yük alacak çözümler üretmeye yönelik tüm hizmetleri ve ürünleri sonsuz destekliyoruz.  Taşıma Kirala sloganı ile yola çıkan TinyMiny bizi çok etkileyen, çok ince düşünülmüş güzel bir hizmet.

 YORUMLAR

0 yorum var

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Yorum ekle