Mustela'nın Yeni Çevre Dostu Arkadaşları

  • 10 Nisan 2018
  • 0
Evrim

2 oğlumu da büyütürken en güvenerek kullandığım markaların başında Mustela geliyor. Bazı markaların yeri anneler için ayrıdır ya tam öyle bir durum. Çünkü kullandığım hemen hemen tüm ürünlerinde beni hiç yanıltmadı. Bilmediğim, etkisinden tam emin olamadığım markalar yerine güven oluşturmuş Mustela'yı tercih ettim tüm annelik yolculuğum boyunca. 

Geçen hafta Mustela özel serisi yeni çevre dostu arkadaşlarını keyifli bir kahvaltıyla tanıttı. Bu tanıtım için seçtikleri mekan bile özenlerini belli ediyordu çünkü yeşil restoran olaran adlandırılan bir mekanda yapıldı. 2010 yılından beri aldıkları karar doğrultusunda ambalaj atıkları olmak üzere, tüm atıklarını azaltma yoluna gitmesi ve çevreye karşı duyarlılığı sevgimi daha da arttırdı. Maalesf ki el birliğiyle çocuklarımıza bırakacağımız dünyayı kirlettiğimiz bu zamanlarda, küçücük bile olsa çevre duyarlı yaklaşımlar artık hayati önem taşıyor. 

Yeni ambalajlarında  çocuklara çevre dostu olmak fikrini benimsetecek 3 yeni karakter seçmişler, ben çok başarılı buldum. Zaten içeriği güvenle kullandığım ürünlerin ambalajları da çocukların çok seveceği karakterlere bürünmüş daha ne olsun?

Mustela Özel Seri

 YORUMLAR

0 yorum var

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Yorum ekle