www.vinebedding.com Açıldı

  • 10 Nisan 2018
  • 0
Evrim

İnsanın kendi hayatının içinde olan, ilgili olduğu bir işi yapması kadar güzel birşey yok. Çocukla geziyoruzu açarken aslında bir iş, hobiden ziyade hayatımızın bir parçasını gerçekleştiriyorduk. Vinebedding'de çocukla geziyoruzdan pek farklı olmayan bir proje olarak doğdu. Çok uzun süredir üzerinde uğraştığımız, emek verdiğimiz online alışveriş sitemiz www.vinebedding.com açılalı neredeyse 3 ay oluyor. Anne ve çocuk ürünlerinin bulunduğu sitemizdeki her bir ürünü bir anne olarak titizlikle seçtik, ürettik. Kendi annelik sürecimde eksikliğini hissettiğim ürünlere özellikle yer verdim. Geriye dönüp baktığımızda yaptığımız ürünlerin birçoğunu kendimizin de kullandığınıı, ihtiyaç duyduğumuz ürünler olduğunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz.

Böyle olunca hem üretirken hem de ilgilenen annelere ürünlerimizi anlatırken satış ve pazarlamadan ziyade daha doğal bir süreç ve dil doğuyor. 

Vinebedding satış yapan, sadece ürün satan bir siteden çok çocuklarımızı büyütürken yaşadığımız eksiklikleri gideren bir ürün yelpazesine sahip. En kıymetli varlıklarımıza öncelikle sağlıklı ve kaliteli ama bir o kadar yakışan ürünleri sunmak için çok çalışmanın dışında kendi çocuklarımızda denediğimizden ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sunabiliyoruz.

Örnek vermek gerekirse geçen yaz ailece plaja yürürken taşınan ağır havlular yerine kendi renk ve desenlerimizi yaparak hem çok eğlendiğimiz hem de büyük beğeni toplayan Peştemal Bornozlarımızı bu sene herkese tavsiye ediyoruz. Hem hafif hem az yer kaplıyor. Yaz sıcağında %100 pamuk dokusuyla suyu emiyor ama hepsinden güzeli renkleri ve desenleri ile çocuklar üzerlerinden çıkarmıyorlar.  

Fotoğraf Örtüsü
Aslında farkında olmadan bizimle aynı basit, günlük sıkıntıları yaşayan birçok aileye çözüm sunmanın mutluluğu tarif edilemez. Satış, reklam yapalım diyerek açtığımız @vinebedding instagram hesabımız, üzerinden Peştamal Bornozlarını çıkarmayan dostlarımızın resimleriyle doldu :) mutlaka görmenizi tavsiye ederim.

Kuzey (9), Tuna (3) büyüdükçe her anlarını, değişimlerini her anne gibi fotoğraflayıp dostlarımız paylaşıyoruz. Bazen abartarak bazen safça bazen gururula İstanbul'un kalabalığında ulaşamadığımız tüm dostlarımıza sosyal medya yoluyla herkes gibi ulaştırabiliyoruz.

Fotoğraf Örtüleri de hem bu anlayış ama aynı zamanda ucuz ve kalitesiz ithal ürünlerden şikayet eden dostlarımızın isteği üzerine doğdu. Çocuklarımızın aylık gelişimlerini düzenli fotoğraflayabileceğiniz, muadillerine göre hem kaliteli hem sağlıklı fotoğraf örtülerimiz Vinebedding'in en özel ürünelerinden biri. En beğenilenlerden birinin resmini ekledik ama bir sürü modelimiz ve yine @vinebedding'de bebeklerinin gelişimini bizlerle paylaşan dostlarımız var.

Kısaca Vinebedding tabiki Anne ve Çocuk ürünleri satan bir site. Elimizden geldiğince en uygun fiyatlarla kaliteli, sağlıklık ürünleri sunmaya çalışıyoruz ama geriye dönüp bakınca tarif ederken ilk söyleyebileceğim sitede kendimizi tanıtırken yazdığımız yazının özetinde aslında:

 

Vinebedding'de amacımız öncelikle Anneler ve çocuklar için ev tekstili, aksesuar alanlarında sağlıklı, özgün ürünlerimizi sizlere sunmak. Mağazamız ve ürün anlayışımız özellikle:

  • Sağlıklı, doğal ve organik,
  • Mümkün olduğunca El yapımı, el işi, el emeği ile üretilen
  • Sertifikalı, kaliteli ve test edilmiş,
  • Aileniz ve çocuklarınız için rahatlıkla güvenebileceğiniz

ürünleri kaliteli bir hizmet anlayışı ile dostlarımıza sunmayı hedeflemektedir. Devasa kurumsal, ürkütücü alışveriş sitelerinden ziyade aile sıcaklık ve güvenini bulabileceğiniz, kendimizin de kullandığı, ürettiği ürünlerimizi gönül rahatlığıyla, güvenli bir alışveriş ortamında bulmanızı hedefliyoruz.YORUMLAR

0 yorum var

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Yorum ekle